| allyce a întrebat:

In care ureche aveti mai multe gauri? Dreapta sau stinga? Si in care e mai bine sa ai gauri?big grinFundoi

Răspuns Câştigător
| anaisu a răspuns:

Pai u am in stanga si conosc o groza de fete care au in stanga se spune ca se vede mai bine iar in cazul baietilor care vor e necesar tot in stanga deoarece daca ai in dreapta ca baiatt se spune ca esti gaichatterbox ma rog dar poti sa-ti faci si in dreapta unde crezi tu ca te avantajeazahappy

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

In fiecare ureche am o singura gaura. E suficient!

| friday a răspuns:

Hey! Tu singura ti-ai facut gaurile?

| Kerli a răspuns:

Eu am 3 gauri in ureche dreapta facute la bijuterie pentru ca asa mi-a placut mie big grin

| PiluLă a răspuns:

Buna! in urechea stanga e cel mai bine sa ai...

eu na`m deocamdata dar vreau sa`mi facsmug

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu am 2 gauri in stanga si 3 in dreaptabig grin

| cristianorudi7 a răspuns:

Eu am o gaura... nu pot sa spun.pa

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Eu am in dreapta 2. Mi se pare prea ''comuna'' gaura in urechea stanga laughing Si nu, nu mi-am facut-o singura, ci intr-o zi cand am trecut pe langa un magazin de bijuterii, mi-a trecut dintr-o data prin minte sa-mi fac, fara sa fii planuit asta happy

| LLLLLLLL a răspuns:

Eu am 3 in dreapta :d

| B3lla a răspuns:

Eu am 3 in stanga si 3 in dreapta.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

In dreapta e mai bine sa ai mai multe gauribig grin arata mai bine cerceii, eu asa am in dreapta 2big grin