| onutza98 a întrebat:

M.am hotarat de curand sa imi mai fac 2 gauri intr. o ureche dar nu stiu in care ureche se poarta dreapta sau stanga?

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Eu am in stanga. Dar asta nu conteaza, tie trebuie sa-ti placa.Moda o faci tu, asa cum vrei.=P

5 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Da in stanga e mai coolwinking, dar iti poti face unde vrei dragawinking.

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Eu am 3 gauri in urechea dreapta laughing si nu e o regula in care ureche sa iti faci cele mai multe gauri asa ca fa-ti unde vrei tongue

| regina a răspuns:

In stanga am vazut la mai multe fete, dar eu mi-am facut in dreaptalaughingsunt de parere ca arata mai binebig grin
te pup:*

| Cristina_2984 a răspuns:

Stanga arata cel mai bine

| foca21 a răspuns:

Eu una stiu de stanga! cred ca arata si mai bine in stanga decat in dreaptahappy succes!