| AidaCR a întrebat:

saptamana viitoare vreau sa ma duc sa imi mai fac 2 gauri in ureche. in total sa am 3 laughing dar nu stiu la ce ureche. dreapta sau stanga? Voi ce ziceti?big grin

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu are importanta in ce ureche alegi sa iti faci. Eu am avut mai multi cercei in urechea stanga, fiindca asa mi-a fost mai comod sa-mi dau gaurile.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Fă-ţi la urechea dreaptă.
Eu aşa mi-am făcut în urmă cu două luni doar că am regretat şi le-am lăsat să se acopere.
Pa-pa.

| ionalexandru98 a răspuns:

Dupa mine daca ai 2 urechi faci 2 gauri(una la fiecare0. DUpa vei arata ca o pitipoanca cu mai multe.Nu te lua dupa prietenele tale ca alea o sa ajunga sa-si dea gauri cu bormasina in nas peste cativa ani.Nu face lucruri pe care ai sa le regreti mai tarziu.

| AidaCR explică (pentru ionalexandru98):

laughing Nu inseamna ca-s pitipoanca daca vreau mai multe gauri intr-o ureche big grin. Parerea ta ramane parerea ta.

| Mihaela1964 a răspuns:

Stanga.

| DaianaBojin a răspuns:

Eu spun ca dreapta.