| anonimus22222 a întrebat:

In cat timp se usuca hainele afara la 12 grade pe timp de noapte, vant zero?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Depinde de material, depinde de cât de bine sunt stoarse hainele alea, că dacă au mai multă apă, e logic că se vor usca mai greu... îți dai seama că n-are cum să-ți dea cineva un răspuns exact.

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Viteza de uscare este direct proportionala cu temperatura, viteza aerului si umiditatea aerului.
Ar fi util de stiut si cata apa ai efectiv in hainele acelea.Le poti cantari ude si apoi uscate.
Faci diferenta si afli cata apa ai in ele.