| Jurnaldedecembrie a întrebat:

In ce consta o schimbare totala de LOOK(in afara de schimbarea coafurii)?

5 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Schimbarea coafurii
schimbarea vestimentatiei

| Mentaaaaa a răspuns:

Felul in care te imbraci, operatii estetice, daca te machezi altfel chestii de genul asta

| pinkflower a răspuns:

Comportament+tunsoare+machiaj+imbracaminte+incaltaminte =Schimbare totala de Look.

| fosnet a răspuns:

+machiaj. Trebuie sa existe armonie, e o stare de spirit, daca vrei...

| iiHiddenDay a răspuns:

In schimbarea hainelor si a fetei...adika
sa scoti punctele negre si cosurile...sati faci unghiile in culori dinamice cum ar fi gri cu negru si sclipici... funda?love struck