| AliKilljoy a întrebat:

Hei TPU, cat de tare doare un tatuaj relativ mic pe incheietura mainii? Durerea depinde si de marimea tatuajului?

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Salut.durere este suportabila marimea tatuajului conteaza doar pentru ca dureaza mai mult insa nu este mai intensa, una e sa termine mai repede si alta sa tina mai mult acea durere.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal că, conteză!
Dar nu este o durere atat de mare.
Suportabilăwinking

| Zoella a răspuns:

Da, durerea depinde şi de mărimea tatuajului, pentru că în zona respectivă te doare. Este suportabil, oricum.

| DenisaElena1 a răspuns:

Durerea conteaza mai mult de locul in care il faci, daca pielea e mai subtire unde il faci inseamna ca doare mai tare, cum ai zis tu la incheietura va durea dar nu asa de tare, si daca zici ca e mai mic cu ata mai bine happy

| Deea_Andreea_1997_QbtP a răspuns:

Nu conteaza marimea, durerea e aceeasi dar e mare