| Ciupii26 a întrebat:

In ce supermarket/hipermarket gasesc oja de la Farmasi? fuuunda!

Răspuns Câştigător
| Denise_3997 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, eu am gasit in Auchan Militari. Avea multe happy

6 răspunsuri:
| Denise_3997 a răspuns:

Am uitat sa specific. Era stand in esplanada.pana sa intri in magazinul propriu zis. Nu o sa vezi ca scrie mare Farmasi. Are mai multe marci. Mi-am luat si eu oja de acolo.e ff faina

| DianaAndra1 a răspuns:

În orice farmacie :p. Farmaciile le găsești la mai tot pasul, deci ți-e mai aproape decât un hipermarket. Caută și în Catena, sigur găsești o grămadă.

| DdiiiAa a răspuns:

Dc nu komanzi de pe net? gasesti mult mai usorhappy:*.

| KiduuTaw a răspuns:

La Real.De acolo mi-am luat eu deci sigur gasesti. FUNDA?

| MistikLife a răspuns:

Daca esti din valcea sunt in Centrala o gramada pe toate culorile

| farmasi a răspuns:

Din aprilie 2019 produsele Farmasi se vand prin intermediul cataloagelor, prin vanzari directe. Daca esti interesat/a de reducerile de 23, respectiv 30% poti afla mai multe detalii pe https://farmasiteam.ro