| anonim_4396 a întrebat:

In ce tip de blugi mi-ar sta mai bine am fundul cam bombat ( nu sunt gras, sunt baiat ) si nu prea stiu ce tip de blugi sa port. a si am 1.84 inaltime daca conteaza.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Fundul convex si capul concav, iti spun euhappy.

| crazygirlyo a răspuns:

God damn straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu ne ziceai ca esti baiat, te si intrebam, sa mor. Nu de alta, da' moaca si (mai ales) numele is 100% de fata. Apoi, tu te uiti in oglinda la c_r? Wtf?!? Cum faci? Iti poti suci capul precum calugarita sau te asezi intre doua oglinzi, aplecat? In alta dezordine de idei, cat de inapt sa fii pentru a pune o asa intrebare? Nu ne intrebi si cu ce marca de hartie igienica ar fi bine sa te stergi la bombat?
Hai, pa, poti sa-mi dai fundita.

Răspuns utilizator avertizat
| paul_7261 a răspuns:

Adica cum mai bombathee hee? parerea mea si ce sa poarta acum ma refer in octcident baieti e blugi stransi jos si asa mai pe fund putin adica sa ii lasi din spate mai jos happy sper sa iti fiu de ajutorhappy

| VladuZ0R a răspuns:

Hai ca eu nu sunt ca ceilalti. Poti purta blugi conici, cu talie putin mai inalta dar lasati mai jos.ma intelegi tu, sau poti incerca niste blugi mai largi care sa nu-ti scoata in evidenta "fundul bombat". Incearca ceva gen a 2a pereche propuse de Emanuela!

Sper ca ti-am fost de ajutor!