| SebastianXeno a întrebat:

Am o problema mare! Am aproape 1.60(13 ani impliniti acum 1 sap)si 50 kg si am fund mare si picioare grase, burta nu am nici tate mare si ff putina grasime pe burta...problema mea e ca am fundul bombat, sunt baiat sad acum 6-8 luni aveam 1.55 si 43 kg si tot aveam fundul mare, mi-e rusine sa port blugi fiindca am forma fundului retardata in blugi sad Credegi ca e genetic sau ar trebuie sa slabesc cateva kg (eu m-am gandit sa slabesc 5kg) Fiindca am fundul mare toti ma fac gras... Daca vreti va pun niste poze : (

Răspuns Câştigător
| DenisaDeni11 a răspuns:

Hei. La 13 ani nu ar trebui sa-ti faci probleme de genul acesta.
Sfatul meu este sa faci sport, sa dezvolti musculatura.
Daca este genetic nu prea cred, poate doar constructia osoasa, sa fie mai mare in sold si sa-ti dea impresia ca esti gras.
Asculta-mi sfatul si nu-ti mai fa probleme de genul acesta. Fa sport si mananca sanatos. Astfel o sa arati exact asa cum iti doresti.
Succes.