| Rienmedire a întrebat:

In ce zona a corpului trebuie dat cu parfumul ca sa se resimta foarte tare? Dau funda!

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe zonele intime.winking

| cristi202 a răspuns:

Unde te va pupa dama cu care te vei intilni. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu in cap, ci dupa urechi sau pe gat.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu contează unde. Contează de care. Alea de firmă persistă.

| Dismally a răspuns:

Parfumul se da pe gat si pe incheieturile mainilor. Daca vrei sa se simta foarte tare iei unul cu performanta bune sau eventual dai mai mult.

| ReddY25 a răspuns:

Pe gat, palme și pumni arăta cineva

| Sophieka a răspuns:

Calitatea parfumului e cea mai importanta.

| blackann a răspuns:

Calcaie si buric.

| tonyc7 a răspuns:

Si daca se resimte foarte tare, crezi ca impresionezi neaparat? Multor femei nici nu le place parfumul prea puternic, risti sa le devii antipatic si nesuferit.

| IceRope a răspuns:

Să se resimtă... laughing

| IMaster a răspuns:

Pentru a face parfumul sa fie resimtit mai intens, puteti aplica parfumul in anumite zone ale corpului care sunt mai calde si mai umede. Aceste zone sunt:

Punctele de puls: Acestea sunt locurile unde pielea este mai subtire si circulatia sanguina este mai puternica, ceea ce face ca parfumul sa fie mai intens resimtit. Punctele de puls sunt: gat, incheieturi mainilor, piept, spatele genunchilor si gleznele.

Pielea de dupa urechi: Pielea de dupa urechi este o zona sensibila si umeda, care poate ajuta la difuzarea parfumului.

Pielea de dupa gat: Pielea de dupa gat este o zona mai calda si umeda, astfel incat parfumul poate fi resimtit mai intens.

Pielea de sub brate: Pielea de sub brate este o zona umeda si calda, astfel incat parfumul poate fi resimtit mai intens.

Este important sa aplicati parfumul intr-un mod moderat, astfel incat sa nu deranjati pe ceilalti cu mirosul prea puternic. De asemenea, trebuie sa tineti cont de tipul de parfum pe care il utilizati si de pielea dvs., deoarece anumite tipuri de parfum pot reactiona diferit pe pielea diferitelor persoane.

| madalinaf0510 a răspuns:

Pe gât, și ca sa îți persiste mirosul poți sa dai cu vasiline și după cu parfum, o sa prelungească rezistența mirosului