| dedeutz17 a întrebat:

In curand va fi banchetul de sfarsit de clasa a 8-a ...nu am nici ce-a mai mica idee cu ceea ce mi-ar sta bine...ar trebui sa port ceva elegantdar in acelasi timp ar trebui sa fie ceva nebunesc...sunt cam micuta de inaltime(1, 60) dar in schimb am fundu si sani mari big grin si sunt mica in talie...in cateva cuv ...am forme foarte foarte foate ciudate 95 50 95... dati-mi si mie niste idei... va rog

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Www.starshiners.ro
super rochitse la preturi accesibile:)

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Rochite pentru astfel de ocazii gasesti peste tot, important este sa ai timp sa cauti.Iti doresc multa bafta.

| GreenSky a răspuns:

Da o tura pe la magazine si vezi ce gasesti...degeaba iti doresti o rochie anume daca nu o gasesti.
mai bine te duci si probezi si vezi cu ce iti sta bine.

| getty a răspuns:

Fiindca esti mica de statura alege o rochie pana mai sus de genunchi.Eu zic sa alegi o richie cu material care pica.

| bibitza a răspuns:

Hmm...eu cred ca daca nu vrei sa iti iei o rochita ti-ai putea lua o pereche de pantalonii eleganti si un maieut...sau un corset...si sa iti faci ceva mai nebunesc la par...nu trebuie neaparat sa iti iei o rochita pentru a fi elegantawinking. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochita larga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar da sa mergi nud!