| anonim_4396 a întrebat:

In doua saptamani trebuie merg la mare... si n-am nici un chef sa am picioare subtiri rau sad. Cum fac sa am picioare mai groase cat mai repede? big grin Sa nu mai spun ca de mancat chiar ma indop si degeaba.

Răspuns Câştigător
| Ioana87423 a răspuns:

Asa e felul tau. N-ai ce sa faci! La mare ai sa vezi persoane cu picioare si mai subtiri ca tine. Acceptate asa cum esti!
Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Stai linistita nu ai de ce sa iti faci griji fii multumita de corpul tau! Have fun!

| Alberto97 a răspuns:

Fi multumit de corpul tau multi au picioare groase si voi sa fie subtiti deci bucurate.
Nu te mai indopa numa te ingrasi apoi va trebuie sa sclabesti.