| katherine585 a întrebat:

In Iasi exista magazine unde se vand produse Avon?

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa gasesti standuri prin centrele comerciale.Eu am vazut in Carrefour(Bucuresti) si cred ca sunt si la tine, sunt si prin piete...

| ladydaianne a răspuns:

Da.

Adresa si date de contact:
Campus Tudor Vladimirescu, Complex Comercial Iulius Mall, parter
Telefon: 0729 024 766

| adrybubuok a răspuns:

Cred, dar ca sa nu cauti magazine avon prin tot orasul poti sa te abonezi la un reprezentant avon de unde esti tu

| EuDoarEud a răspuns:

Da

| DimLight a răspuns (pentru EuDoarEud):

Trebuia sa-i zici si unde sa fii mai credibil laughing

| EuDoarEud a răspuns (pentru DimLight):

A da acolo in drum laughing

| claudia2222 a răspuns:

Https://www.avon.ro/magazin/CarmenAVON11 comanda de aici ce doresti si eu iti timit gratuit produsele prin posta