| Girly97 a întrebat:

In legatura cu aparatul de incalzit picioarele de la Wellneo, cum pot sa il fac sa functioneze astfel incat sa nu mai folosesc neaparat o priza? Multumesc.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Montezi panouri electrice solare + acumulator + invertor, la care legi aparatul de incalzit.
Nu uta sa folosesti si un felinar cu petrol, sa ai lumina!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu inteleg! Cum ai vrea sa se incalzeasca? Prin Sfantul Duh? Sau te referi sa-l poti folosi oriunde in casa? Aia inseamna sa iei un prelungitor foarte lung.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baterie de masina cu invertor