| afrodita3333 a întrebat:

In legatura cu tampoanele interne....cand le pui trebuie sa nu le mai simti chiar deloc indiferent de cum stai?

Răspuns Câştigător
| ralucap91 a răspuns:

Daca vei folosi pentru prima data, le vei simti, doar va fi perioada pana te vei acomoda. daca dupa mai multe utilizari, constati ca te jeneaza, mai ales cand stai in fund, schimba-l si incearca sa-l introduci putin adancwinking

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu inca de la prima utilizare nu l-am simtit. Ideal ar fi sa introduci adanc, ca sa nu simti nimic indiferent de cum stai. happy

| mona a răspuns:

Oricum il vei simti un pic indiferent cum stai

| LollypopMe a răspuns:

Il vei simti. Doar e prima data. Te acomodezi. Si pe mine ma jeneaza putin

| Dianatips a răspuns:

Dacă îl simţi oricât de puţin înseamnă că nu l-ai introdus destul de adânc. Eu nu am avut niciun fel de disconfort înca de la prima utilizare