| lovestoryy a întrebat:

In noiembrie am avut un pierce in ureche.[sus]. si acum e astupata gaura. dar ieri am inceput sa ma joc cu urechea pentru ca se simtea locul gaurii acolo.si azi m-am trezit cu o umflatura acolo si ma doare. ce sa fac?straight facestraight face

2 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Cel mai probabil s-a infectat.Dă-te cu puţin spirt, şi va fi ok.Dar nu mai pune mâna până când nu se astupă complet.

| miranda a răspuns:

Si eu am patit la fel, dar dupa vreo 2 luni mi s-a infectat urechea si mi s-a facut o umflarura care durea. Eu am avut ceva puroi acolo si a trebuit sa storc locul acela(foarte dureros) dupa care s-a inchis. Poate ca si tu ai puroi si trebuie stoarsa. Incearca sa vezi si dupa ce o rezolvi nu iti mai pune nimic acolo.