| Vlad015015 a întrebat:

Salut, am de cateva saptamani cercel in ureche si acum l-am dat jos si imi e rosie suprafata care e astupata de cercel din jurul gaurii, e normal? Precizez ca nu ma doare deloc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

E normal, isi va reveni la normal.

1 răspuns:
| vmalex21 a răspuns:

Da e normal, e posibil sa fie din cauza faptului că cercelul a fost prea strâns.Depinde si ce model de cercel ai, eu am avut o bobita din argint si am avut aceeasi problema.Acum am un fel de pătrat din aur și nu mai am nicio problemă. Poti sa te dai si cu niște crema.