| anonim_4396 a întrebat:

In prezent nu am, dar as vrea breton, dar mama zice ca o sa ma lase doar cu conditia sa mi-l tunda mereu scurt, adica vrea sa mi-l taie drept, si cam cu 3-4 centimetri deasupra sprancenelor! dar nu imi place asa ceva! cum sa o conving sa ma lase sa il port cum vreau eu? ca nu vrea sa auda, doar cum vrea ea...

6 răspunsuri:
| madaa a răspuns:

Pai si mama mea tot asa era si pana la urma tot m-am tuns cum am vrut eu deoarece nu imi intra in ochi mie una dex daca as avea breton drept deasupra de sprancene as arata c ao tarana rolling on the floor

| aDDa_4644 a răspuns:

Ii spuneam mamei mele sa ma duca sa-mi tunda din varfurile despicate am tot batuto la cap cu lucru asta si de fiecare data a spus Nu intr-o zi am luat foarfeca si m-am tuns singura.E adevarat ca m-am tuns in zigzag si arata ca naibalaughing))dar a-2a zi m-a dus la coafor ca sa mi-l indrepte si de atunci tot ce vreau legat de par reusesc.deci parerea mea tunde-te cu breton dar mai lung adica nu pana la sprancene in asa cat dupa aia sa nu-l mai poti repara, deci tunde-te tu si apoi vei vedea ca te va duce sa ti-l indreptewinkingsi baga-i in cap ca chestia cu 3-4 cm deasupra sprancenelor e o mare PROSTIEstraight face

| 123456 a răspuns:

Pai spune-i ca nu-ti faci asa ca nu-ti sta bine si gata.si daca nu vrea du-te fatil si n-are ceti face laughing :d

| Maya_5016 a răspuns:

Cred ca raspunsul lui love nu e bun, sa nu faci vreo prostie si sa te trezesti ca mama ta iti va taia bretonul de tot! Eu zic sa o convingi sa iti lase un breton mai lung intr.o parte cu conditia cand esti cu prietenii sa il porti desprins, cand esti cu ea sa il tii prins! Eu asa fac cu mama, pentru ca in casa si intre rude nu ii pasa nimanui ca ti-ai prins bretonul! :* succes!

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

E o proasta mare mata

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

E cea mai enrvanta chestie bretonul asa si pe la urma porti cum vreai nu cum o obliga pe mata masa sa poarte dao dracu pe mata