| FeelLove a întrebat:

In prima zi de scoala as vrea sa imi prind parul intr-un mod spectaculos, dar inca nu stiu cum. M`ati putea ajuta cu niste idei?

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Incearca asta:
http://www.youtube.com/watch?v=1MDDJUFhjZg&feature=relmfu

Fundaa? :o3 :)

5 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Nu trebuie sa iti prinzi parul intr-un mod spectaculos pentru ca nu te duci la nunta. Daca vrei iti lasi parul desprins sau iti faci o coada, atat.

| Frunziix3 a răspuns:

Pai,daca ai parul lung il poti prinde in coc sau coada de cal.
Dar, daca il ai scurt il poti lasa asa pentru ca este foarte frumos(eu asa am facut)
Iti urez mult succes!

| Anonim187 a răspuns:

Lol laughing dc sa-l prinzi? nu mai lasa pl scoala fete cu parul` dat drumu? laughing)))) fa-l bucle cum imi plc mie big grin

| looolliika a răspuns:

Bagaty degetele in priza si o sa fie ciar spectauloshee hee)

| Hubbaaa a răspuns:

P0i.intai poti sa ti`l intinzi cu placa apoi sa-l tapezi putin.sh partea de par tapat sa-l prinzi intr-o clamitza big grin. eu asa`mi fc sh imi place mt :X