| bfvhjcv a întrebat:

In privinta produselor antiacneice, ce preferati?
La Roche Posay
Mario Badescu sau
Vichy
Doresc sa imi raspunde doar cei care au folosit produsele respective. Daca ati folosit alte produse si au avut efect, va rog sa-mi spuneti.Cat despre produsul Zynerit, am citit ca este disponibil in farmacii numai pe baza de reteta medicala.
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Fantomica a răspuns:

Din proprie experienta, La roche Posay si Vichy. Eu am demachiant Vichy cu apa termala, fond de ten Normaderm si spuma de curatat Effaclar H de La Roche Posay. Zynerit e ok, atata timp cat nu iei si alte antibiotice. Daca nu, e f bun si Brevoxyl.

http://fantomica.blogspot.com

1 răspuns:
| Chocolateeee a răspuns:

Sa nu folosesti produse antiagneice pentru ca o sa ti se faca fata sensibila mai bine incearca ceva naturist...o prietena de-a mea a folosit asa ceva si acum are fata plina de cosuri si bube.mai bine nu folosi asa cevawinking