| Rmnk97 a întrebat:

In timpul unui tratament cu ulei de ricin pentru cresterea si intarirea genelor, poti sa folosesti rimel si fard de pleoape? Raspunsurile bune si cat mai detaliate vor fi rasplatite pe masurawinking.

Răspuns Câştigător
| lazarsergiu a răspuns:

Poti sa folosesti rimel si fard problema este ca nu vor arata estetic.Asa ca celmai bine e ori sa renunti la farduri ori la uleiul de ricin. :*

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fard de pleoape poți folosi, însă rimelul nu este recomandat pe perioada tratamentului.
Motivul este simplu; aplicarea rimelului și demachierea care se face ulterior, favorizează căderea genelor.
Baftă!

| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc farduri si rimel in timpul tratamentului (de cateva luni fac acest tratament cu ulei de ricin, chiar si pe par) si chiar m-a ajutat. Cand ma dau cu rimel, genele imi sunt mai lungi si mai voluminoase.
Incearca cu incredere! happy