| Criiiss a întrebat:

Fetelor voi ati folosit ulei de ricin pentru cresterea genelor?

Răspuns Câştigător
| Spiry1 a răspuns:

Eu am folosit si pentru gene si pentru par.
Si functioneaza
Important este sa te dai in fiecare seara dupa ce te ai demachiat in cantitati mici.eu folosesc o perie de rimel. l am folosit o saptamana si ceva si s a vazut diferenta. inainte nici nu se observa cand ma dadeam cu rimel

8 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Folosesc ulei de ricin pentru podoaba capilara si este o minune daca pot spune asa

am vrut sa folosesc si pentru gene dar mi-a fost frica, m-am uitat pe diferite forumuri si siteuri si unele fete spun ca s-au trezit cu ochii umflati
mi-a fost frica, mai ales ca sunt destul de sensibila

| ganton a răspuns:

Am inteles ca merge cu rimel alb (slowboz).

| Nousername a răspuns:

Prietena mea a folosit. Este bun.

| Crystal112 a răspuns:

Eu folosesc si este bunicel nu face minuni dar e super
la mine nu a facut minuni ca nu mm tinut de el big grin

| Mykidutza a răspuns:

Da.eu am luat de 2 zile.nu e vede nimic inca.banuiec ca este devreme.nu te ustura ochii.nu e umfla cum a zis bianca.dar am auzit multe fete ca dau rezultate...eu folosesc si pentru gene i pentru sprancene...eu zic a incerci, nu pierzi nimic.e si foarte ieftin 3 lei.la orice farmacie. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe gene nu am incercat, am folosit pe sprancene si a dat rezultat imedciat.

| mirelwshha a răspuns:

Eu m-am dat pe sprancene cu ulei de rici si in maxim 2 saptamani au inceput sa creasca si de cateva zile ma dau si pe gene. este foarte bun! big grin

| Criiiss explică:

Ms pentru raspunsuri fetelor! :*

Folosesc si eu si pot sa spun ca s-au vazut rezultatele big grin