| IsabellaSellini a întrebat:

In ultima vreme am devenit obsedata de cizmele UGG. M-am convis ca tot ce se gaseste la noi este fals (pe site-uri si inclusiv in marile magazine din mall-uri). In cazul in care a comandat cineva de pe site-ul official sau de pe Victoria Secret:
Cat costa trasportul?
Se plateste in banii nostri sau in dolari?
In cat timp soseste comanda?
Comanda se schimba in cazul in care imi aleg un numar gresit? Sau, stiu si eu, observ un defect… In cazul in care da, cum se va face plata transportului(sincer, sper ca nu se faca nicicum si sa fie gratuita)
Si cum merg numerele astea ale americanilor? 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11?

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Intra aici:http://www.fashiondays.ro
fa-ti cont iar apoi cauta cizmele Ugg. Aici sunt cele autentice plus ca au reduceri mari de pret. De pe la 14 mil la 7-8. Dupa parerea mea nu merita sa dau 8 milioane pe o pereche de cizme dar merita sa te uiti.

| Serafir a răspuns:

Nu am idee cu numerele americanilor transportal il vei plati in lei la posta
daca e livrare gratuita iti va scrie acolo ca este gratuita free shipping

| ShopAmerica a răspuns:

Daca vrei produse Victoria Secret, cel mai bine iesi din punct de vedere al pretului total si al timpului de livrare daca apelezi la un intermediar ce aduce la comanda (de ex. www.shopamerica.ro). Iar daca te intereseaza produse UGG, cel mai bine e sa cumperi de la site-ul lor oficial din SUA (www.uggaustralia.com), tot prin intermediar. Cere o estimare de pret, ca sa te convingi. Important - cumparand din SUA ai garantia ca produsele sunt originale.