| LauraCrs a întrebat:

In vara aceasta o sa fiu mireasa si sunt in dilema cum o sa imi coafez parul, ajutati-ma va rog cu niste modele, mentionez ca am parul lung si as vrea sa imi acopar urechile neaparat! Multu

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te la un salon profesionist, spune-i ca vrei o coafura [de mireasa]dar sa iti acopere urechile, iti poate face si o proba sa vezi daca iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o virgina vestala!
http://www.youtube.com/watch?v=epz7n8uYXQY
imi plac urechile clapauge foarte mult, tipul elf, nu stiu de ce, oricum ar arata, nu stiu de ce vrei sa le acoperi

| LauraCrs explică (pentru anonim_4396):

Mie nu imi plac, de asta vreau sa le acopar! Vreau o coafura mai moderna nu din secolul 16

| anonim_4396 a răspuns (pentru LauraCrs):

And would not let her be
one of sixteen vestal virgins
who were leaving for the coast
and forced her to agree
saying, 'You must be the mermaid
who took Neptune for a ride.
doamne doamne dar urechile tale sunt superbe! si asa rare
virginele vestale erau inainte de a fi aparut cristos, protejau focul sacru intr-o perioada cand pe de-o parte era melancolia socotita drept dorinta de eternitate si pe alta viata omului impregnata in munci drepte
as vrea sa mai existe meseria asta azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asta e ceea ce cauti
http://www.eva.ro/......de-24.html

| Ralucax3 a răspuns:

Buna! Mergi la coafor, ii zici ca vrei sa iti acopere urechile si e.t.c.

| LauraCrs explică (pentru Ralucax3):

Asta stiam si eu, voiam doar sa cer o idee laughing)