| anonim_4396 a întrebat:

Inainte de aplicarea bb cream garnier se aplica si o alta crema sau doar bb cream? si cat costa? o gasesc in kaufland? fundita!happy

Răspuns Câştigător
| A2895 a răspuns:

Nu trebuie sa aplici o alta crema inainte de bb, insa daca nu te multumeste cum a acoperit poti aplica crema in 2 staturi (asta scrie si pe ambalaj). Ar trebui sa o gasesti la kauflant (eu am luat-o din carrefour). Pe mine m-a costat 25lei, dar am auzit ca s-a scumpit un pic dupa aceea. In niciun caz nu cred ca sare de 30 =D

1 răspuns:
| LoveFashion a răspuns:

In kaugland am gasit eubig grin