| afrodita3333 a întrebat:

Inainte de sedinta de solar trebuie sa folosesti vreo crema ceva?

4 răspunsuri:
| Timeea2001 a răspuns:

Nu trebuie sa folosesti nicio crema inainte...

| fuzzer a răspuns:

Nu,nu cred ca trebuie folosita o crema anume.Insa depinde cat de sensibila iti este pielea, pentru asta poti consulta un specialist in domeniu.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu este nevoie sa folosesti nici o crema inainte de sedinta de solar.
Te pup!

| aandraa000 a răspuns:

Nu trebuie inainte ..insa cand mergi la solar ar fi bine pentru piele sa iti cumperi o crema speciala pentru solar! Ajuta mult