| adaanda a întrebat:

Fetele voi la solar intrati complet goale? Ar dauna sa nu portii lenjerie intima complet, desi folosesti crema cu protectie solara mare? Si neaparat la solar trebuie sa porti ochelari de protectie?! Ca eu in timp ce m-am expus, nu mi-au dat absolut nimic si ma usturau ochii.

1 răspuns:
| Battery a răspuns:

Nu intru complet goala, intru cu lenjerie, sutien si chilot. Folosesc crema cu factor deprotectie mare pentru ca altfel, ma prajesc, imi apar pete, etc. Nu folosesc ochelarii de protectie insa stau cu ochii inchisi.