| Roxanaaaa a întrebat:

maine ma duc a doua oara la solar si o sa stau 5min, prima data am stat 3min si inauntru a fost asa un aer cald, din cate am inteles trebuie sa ma dau cu o crema, intrebarile sunt: ma dau cu ea inainte sa intru in solar sau dupa? o sa fie mai cald in solar fata de prima data cand am stat doar 3min? Dupa a doua sedinta o sa se observe bronzul? Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu crema te dai inainte pentru ca este de protectie! Nu se vede din doua sedinte 3 respectiv 5 minute. Cand ajungi la sedinte de 7 minute o sa se vada la fiecare sedinta. Maxim 2 sedinte faci pe saptamana. La 3 minute si 5 minute cheltuiesti banii de pomana.(nu stiu nici ce ten ai)