| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec la frizer pentru a-mi face breton, dar nu stiu cum sa mi-l fac ca sa am si eu un look super. Am parul lung si blond, ochii verzi-albastri si fata ovala. Mi-as dori sa pastrez lungimea (e reusita pentru corpul meu), dar un breton ar fi potrivit. Imi ziceti si mie cum l-as putea face?

3 răspunsuri:
| MatildaPetrini a răspuns:

Hei! sunt fata! :-( :-d

| Nikcoletta a răspuns:

Fa-ti bretonul exact asa cum poarta Justin Bieber http://coloursofmymind.files.wordpress.com/2010/06/justin_bieber_ap_2.jpg.
Este perfect!

| lovidiu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa cauti celebritati care au forma fetei si a capului asemanatoarea cu a ta, apoi sa cauti frizuri cu ei. In cazul tau (fata ovala), iti recomand sa cauti pe net poze cu Barry Watson si Jude Law.