| forever4u a întrebat:

Incercati vreodata sa pareti mai mature pentru varsta voastra? De ce?(fara misto)

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Eu incerc din rasputeri. Pentru ca am 22 de ani si lumea ma intreaba cum e la liceu!

5 răspunsuri:
| LoveAgain a răspuns:

Nu trebuie sa pari niciodata mai matur/a pentru ca daca incerci sa pari mai matur/a exact atunci arati ca nu esti destul de matur/a pentru varsta ta! nu incerca sa pari mai matura decat varsta ta stiu ca o faci pentru ca probabil multi te considera mai mica decat esti sau tu te consideri mult mai matura decat zic altii dar trebuie sa stii ca cei care cred despre tine asa ori nu te cunosc ori is invidiosi ca vad ca tu poti fi mai matura si ei nu. Fii tu iar felul de a gandi de a te comporta si de a fi vor vor arata adevarata valoare a maturitatii tale in cazul in care ea va fi si nu incerca in a parea mai matur/a degeaba incerci tu sa pari mai matur/a daca nu ai cu ce sa dovedesti doar din vorbe nu merge. sper ca ai inteles ce am vrut sa spun eu aici! happy

| titisan70 a răspuns:

In general fetele tinere incearca sa para mai mature pentru. a agata un baiat mai matur.De ce? Pt. ca un baiat mai matur ii poate oferi mai multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, eu ma copilaresc pe cat posibil si sunt matura cand chiar se cere dar in rest sunt eu care rade din orice si se tine de sotii. Asa imi e cel mai bine.

| Zâmbett a răspuns:

Poate pentru a impresiona un băiat deoarece eu sunt foarte copilă şi atunci uit că un băiat ar trebui să mă placă pentru ceea ce sunt eu thinking