| pynnk a întrebat:

Intr-o seara am planuit cu prietenii sa mergem in bamboo...cum as putea sa imi fac parul? tinand cond ca ma imbrac cu o rochita care nu este decoltata. fundita:X

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cel mai simpu este sa il indrepti deoarece asta e moda dar poti si sa il faci bucle cu ondulatorul.

| BiuL a răspuns:

Daca ai parul frumos si sanatos, cel mai bine e sa il speli si sa il intinzi cu peria sau placa si sa il lasi asa desfacut. Sau poti faci o codita impletita intr-o parte.
Daca parul nu arata foarte bine prinde-l prin infasurare intr-un coc in varful capului sau fa-ti o coada la ceafa impletita pe care tot asa o rasucesti astfel incat sa creezi un coc.
Mai gasesti aici ceva idei, merg si pentru club nu numai pentru scoala http://therhythmofheels.wordpress.com/......an-scolar/

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Il poti lasa desprins si iti poti ondula un pic varfurile : x
Uite cateva :
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Distractie placuta!
Bafta!

| Kasia a răspuns:

Poti sa il faci bucle lejere, sa il indrepti perfect sau ca il prinzi intr-un coc desi eu as recomanda sa il lasi liberi pentru ca iti confera un look mai sexy. Buclele le poti face cu placa de par pe care o folosesti si la indreptat.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Nu stiu

| fazalunga a răspuns:

Pot sa vin si eu?

| DesireMaria a răspuns:

Uita-te la frizuri pentru par pe youtobe sunt foare tari unele! bafta

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Intinde-l cu placa si poarta rochita da decoltata ok bafta

| Paoo a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa iti faci un coc simplu depinde si de lungimea parului. Oricum nu ceva nu stiu cat de complicat. Daca ai placa sau ondulator poti sa iti faci niste bucle, sa prinzi cu 2 agrafe dupa urechi.Sau sa il indrepti. Sper ca te-am ajutat.

| Reload007 a răspuns:

Cauta alta rochita decoltata, ca doar mergi in Bamboo si parul intinde-l cu placa. :*