| Fury a întrebat:

Intra la apa o pereche de pantaloni 96% bumbac si 4% elastan (am un maiou care era 100% bumbac si a intrat la apa) vor intra si pantalonii astia? (mentionez ca mi-ar conveni sa intre la apabig grin)
multumesc

Răspuns Câştigător
| flower a răspuns:

Uita-te pe eticheta si vezi la cate grade este recomandat sa ii speli... daca scrie sa ii speli la 30 grade, tu ii speli la 45 sau 50 grade si garantat intra la apawinking

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, cred ca da, majoritar e bumbacul

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de temperatura apei in care ii speli. Cred ca in apa foarte calda, vor intra la apa. Dar nu foarte mult, fiindca nu-i lasa elastanul.

| asya a răspuns:

Pai daca ti-ar conveni sa intre la apa, nu risti nimic incercand! La urma uremi ce ai de pierdut? Ori raman asa si ii duci la croitor, ori intra la apa si sunt pe placul tau!

| adika a răspuns:

Da. intra la apa datorita bumbacului...

| mada12 a răspuns:

Incerca..incercarea moarte narewinking

| paul0013 a răspuns:

Fale un test... dar nu cred ca vor intra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Urmează instrucțiunile de pe etichetă.
Apa de spălare să nu depășească mai mult de 30 de grade, un detergent mai puțin dur (folosește pe cel lichid), iar fierul de călcat îl reglezi pentru material din bumbac când îi calci.
Pa, pa.