| cornculapte a întrebat:

Am o pereche de pantaloni 95% bumbac si 5% elastan si spandex. Vreau sa-i vopsesc, dar nu stiu cu ce si cum. Am auzit ca bumbacul se poate vopsi in masina de spalat, dar nu sunt sigura ca functioneaza si pentru combinatii de fibre (naturale cu sintetice) si nu vreau sa obtin un rezultat catastrofal. Sugestii?

1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Am sa intreb pe cineva care este specialist(a) in vopsiri textile; maine iti zic ce si cum;