| SamsungGalaxyS3 a întrebat:

Intreaba o prietena :,, Ce trebuie sa fac ca sa'mi creasca mai repede sanii?" Stiu, e amuzant, dar m'a obligat sa pun intrebarea asta pe TPU ca ea n'are cont si va rog sa nu radetiwinkingwinking funda

10 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Sai puna vata in sutien big grin sa faca sport pentru piept

| HarleyQuinn a răspuns:

Sa manance mancare cu hormoni[daca e mai mica»peste 11 ani« ]sau sa-si puna silicoane laughing

| SamsungGalaxyS3 explică (pentru HarleyQuinn):

laughing Imi dai vreo mancare care contin hormoni te rogbatting eyelashes big grin

| HarleyQuinn a răspuns (pentru SamsungGalaxyS3):

Pui laughing Am citit un articol in care chiar zicea ca daca mananci multa mancare cu hormoni[pui]iti cresc sanii si de la 5 ani

| SamsungGalaxyS3 explică (pentru HarleyQuinn):

laughing Ciudat laughing)

| GlossyBabe a răspuns:

Sa faca sport mult! Sunt exercitii speciale pentru zona pieptului! Dar spune-i sa se relaxeze pentru ca va mai creste si cu timpul ii vor creste si sanii exact cat trebuie! Fundiiita?

| WhiteLore a răspuns:

Spune-i ca sa isi puna silicoane nu cred ca ii mai creste oh go on

| SamsungGalaxyS3 explică (pentru WhiteLore):

E mai mica decat mine laughing)

| WhiteLore a răspuns (pentru SamsungGalaxyS3):

Atunci sa astepte

| universa a răspuns:

Sa nu se traga de ei ca daca nu ii cresc mari laughing)))