| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare adresata fetelor:Ce tus folositi? Care este mai bun? Ma refer la firma,consistenta, pret...

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Eu folosesc unul de la Eveline. Nu stiu daca este cel mai bun, insa mie una mi se pare excelent. Pretul e destul de bun in jur de 10 lei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut de la Oriflame, este tip "carioca", dar nu mai stiu cum se numea, am fost foarte multumita...am dat in jur de 20 lei.happy

| Yashmine a răspuns:

Eu il am pe cel de la Bell firma INFINITY am dat vreo 20 de lei si imi place, iar cu pensula se lucreaza usor.