| aDDa_4644 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : ce fete va plac mai mult{ blondele sau brunetele}happy tongue

Răspuns Câştigător
| ShaLuN a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza este blonda sau bruneta sau satenca sau altfel de culoare e pricipalu sa fie o fire blinda si cu multa gingasie in sufletu si inima ei. Inchipuitiva un baiat este indragostit de o fetita blonda ei se iubesc mult si petrec timpul foarte mult impreuna si acum inchipuitiva daca fata isi va schimba culoare eu nu cred ca baiatul ar strika relatia din cauza aceasta dar citiodata se gasesc si de acestia. Fetelor ca sa va placa baietii trebuie purhsisimplu sa fiti voi insashi deoarece de multe ori voi jucati teatru in fata noastra si asta este cel ma rau fiti voi... si neaparat se va gasi persoana care o sa fie cu voi toata viata tongue. Nu te uita la culoare uitete cei inauntru ce folos ca ea o sa fie frumoasa dar daca nu o sa aiba nimica in capul cela ce folos crede-ma la un moment dat ne dam seama ca nu este ea ceea pe care ne o dorim /.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iar roscatele ce au?

| aDDa_4644 explică:

ShaLuN nu asta era sensul intrebarii mele~ eu sunt bruneta pr meu imi spune ca sunt cea mai frumoasa`e normallaughing
Da nu-i inteleg pe restul pr. mei toti se uita dp`blondestraight face ce au ele atat de special thinking oare e culoarea deschisa si in exterior si in interiorlaughing ramane o enigma mersi oricum:*

| Ariia a răspuns:

Pfai sa imi trag palme laughing cati baieti aleg brunete. A si pentru seby ala eu is bruneta si am ochii verzi tongue

| ThinkPinkBb a răspuns:

Da satenele ce au? tusesc?

| Sperman a răspuns:

Mie imi plac curvele!

| IonutGosa a răspuns:

Amandoualaughing

| sebywarlord a răspuns:

Brunetele clar, daca fata are si ochii verzi e perfecta:X

| An0N1M a răspuns:

Brunetele normallaughinglaughing

| Gabone a răspuns:

Pai brunetele

| Marko_7130 a răspuns:

Brunetele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele da am o slabiciune pentru blonde

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Brunetele happy.

| crazygirl_2204 a răspuns:

Blondele cu siguranta!