| BarBye a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce va plac mai mult blondele sau brunetele?

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

Iubesc femeia, indiferent că e blondă sau brunetă, că e bună sau rea, că mă iubește sau nu, că e inteligentă sau din contra, că e timidă sau curajosă, că a uitat in dormitor ultima noapte de dragoste, că ma asteapta sau nu, că am deja copii, că o mai pot iubi, că nu o pot uita...
Femeie îmi dai sens vieții mele, blondă sau brunetă ...la urma urmei ce mai contează?

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Sunt frumoase si blondele si brunetele. Mie imi plac blondele cu ochii albastri, sunt gingase si inteligente.

| m4them4tic a răspuns:

Brunetele au un plus, insa nici blondele nu sunt de lepadat.

| marcel_5462 a răspuns:

Eu, sincer as prefera brunetele dar si blondele au sarmul lor.

| therock a răspuns:

Totdeauna mi-au placut brunetele dar de cateva zile ma fermecat o blonda irezistibila, damn girl, i lost my mindhee hee

| BarBye explică:

Si crae este acel plus pe care il au brunetele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt blonde si la unele imi place cas blonde si au ochi albastri:X:X:X