| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care vizioneaza "Next top model" by Catalin Botezatu am o intrebare:a)Care dintre fete vredeti ca imi place, dar mai putin?

b)Care dintre fete credeti ca imi place cel mai mult?

Cine raspunde primul corect la ambele intrebari primeste funda, iar cine raspunde primul corect la doar 1 intrebare primeste vot! Inca mai e valabila intrebarea fiindca data trecuta am dat din greaseala funda.Sa nu mai imi ziceti chestii de genu "Papusa, acesta este un site...", fiindca nu sunt singura care pune astfel de intrebari si mai mult tot TPU-ul este invadat de intrebari despre lady popular si alte chestii.Succes!

Răspuns Câştigător
| Miru_8947 a răspuns:

A) lucia sau madalina
b)mai toate celelalte eu zic ca otilia pentru ca este cea mai frumoasa si a facut poze chiar bune. cred ca va ajunge departe[sper asta!:*]

11 răspunsuri:
| Ralucca a răspuns:

Am si eu o intrebarebatting eyelashes... De ce crezi ca.mi pasa? straight face straight face straight face... TPU ar trebui sa scape de "intrebarile " asteawinking

| RфZaημtzα a răspuns:

Ema iti place cel mai mult.

| Deni0919 a răspuns:

A) lucia
b)emma sau otilia

Răspuns utilizator avertizat
| SorynaSweet a răspuns:

Iti place roxana mult si nu o suporti pe sara

| Lovely_6403 a răspuns:

A) Lucia sau Madalina
b) Aia care a facut cea mai frumoasa poza atunci in Egipt la piramide, aia care avea rochia aia in culori multe ( e si cea mai frumoasa dar nu mai stiu numele ) Otilia, parca? ( mie de ea imi place cel mai mult si de Inga )

Iar nesimtita aia de Lucia... vaiiiiiiiiiiii!

Răspuns utilizator avertizat
| fatakochicaprui a răspuns:

Pai nu stiu ca nu te cun.scuze

| MeMe_2535 a răspuns:

A)Lucia sau Madalina(sunt la fel)
b)Emma
Sper sa fi nimerit ceva...

| MeMe_2535 a răspuns:

A.Laura.
B.Emma sau Otilia.

| Bianca_7258 a răspuns:

rolling on the floor) Nu te supara, tu vezi ce penibila esti happy?! Daca noi nu te cunoastem, de unde vrei sa stiu eu ce iti place tie sau nu?! Fiecare are parerea lui. Si stai calm ca nu cred cu TPU a devenit o competitsielaughing! Asa ca culca.te >; d