| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care vizioneaza "Next top model" by Catalin Botezatu am o intrebare:b)Care dintre fete credeti ca imi place cel mai mult?
a)Care dintre fete vredeti ca imi place, dar mai putin?
Cine raspunde primul corect la ambele intrebari primeste funda, iar cine raspunde primul corect la doar 1 intrebare primeste vot!

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Papusa,tu stii pentru ce se foloseste site-ul asta?
pentru intrebari ce eventual vrei sa le pui si oamenii eventual vor sa te ajute, nu ca sa faci niste jocuri de 11 ani si sa dai fundite aiurea...serios acum?raised eyebrows

14 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

BunA! In primul rand aici pun oameni intrebari la care dai raspunsul pentru ai ajuta nu pentru joaca, dar mie personal
imi place:emma
nu imi place:lucia

| Lacoste a răspuns:

Ce ma intereseaza pe mine ce-ti place tie?

| jolie a răspuns:

Mie cea mai frumoasa mi se pare otilia si cea mai nesuferita lucia uuff

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-ti papusile.

| petruta a răspuns:

Crek lucia cel mai mult si cel mai putin pe emma

| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Sunt de acord cu ceilalti utilizatori. Dar naa, hai sa-mi incerc si eu norocul.hee hee
Cel mai mult iti place Lucia.
Si mai putin Emma.

| NothingImportant200 a răspuns:

Iti place : Roxana
Iti place mai putin : Sara

| Dya_2611 a răspuns:

A)Lucia deoarece se crede cea mai cea
b)Sara deoarece nu are fitele alea de diva

| LexaPerplexa a răspuns:

Iti place Otilia?
Si de Adela nuh?
Poate am nimerit happy

| al3xby3x a răspuns:

Plache : emma
place mai putin : sara
?

| cosmy_7533 a răspuns:

Mai mult : Lucia
Mai putin : Inga

Fundaa?

| Chocolate_8650 a răspuns:

Mai mult:SARA
Mai putin:inga

| Anca_2558 a răspuns:

pai mie mi se pare ca tu faci concurs aici acest site nu este pentru. concursuri fetitaraised eyebrows

| dWee a răspuns:

Buna!
Cred ca cel mai mult de Emma si cel mai putin de Inga sau Roxana!
Am nimerit?