| BuBBlesykeSs a întrebat:

Intrebare pentru fete!
A folosit cineva sau foloseste cineva epilator Philip's lumea?
Vreau si eu pareri. Merci

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Mai bine incerci depilare permanenta, cu laser tongue
scapi definitiv de problemawinking

| Yurisa a răspuns:

Eu am unul dare are cativa ani. Nu il pprea folosesc pentru ca sunt o fata destul de inalta si ma dau doar pe un picior si gata se duce bateria laughing
Te dai o data la doua saptamani si repeti asta ana observi ca parul nu mai creste asa de repede, sau in unele locuri deloc. Mie mi-a prins bine cat am fost la mare pentru ca am dat cu lama mai putin, doar in unele locuri. Are 5 puteri, pisca putin dar isi face treaba. Problema e ca nu se vad rezultatele instantaneu si ocupa timp