| fgzsjhgut a întrebat:

Intrebare pentru fete: care este stilul vostru? adica cum va place sa va imbracati, aranjatihappy

9 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nu am un stil anume... depinde unde merg si cum ma simt in aceea zi... Imi cumpar ce-mi place.Cateodata mai "tin" de moda cateodata nu big grin

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Nu am un stil aparte,dar pot spune ca pun ceva repede pe mine,dar care stiu ca se asorteaza,si niciodata nu mi-a placut sa imi iau un articol de imbracaminte la fel ca al unei persoane,uraaasccc!
Imi place sa ma imbrac mereu elegant,si nu imi place sa fiu "impopotonata"cu multe accesorii,adica un colier ceva o pereche de cercei si o bratara e suficient,si rareori imi mai pun un inel.
Imi iau uneori lucruri,in care sa ma simt bine, sa vina si bine, si nu in ultimul rand sa fie elegant:X

| mona a răspuns:

Mai mult sport, ma simt mai bine asa

| PrecioussGirl a răspuns:

Pei in primul rand nu ma iau dupa moda. de exemplu faza ca sa poarta stilul marinaresc. eh toata lumea avea rochitze dinacelea de marinar etc oh go on. depinde si unde ma duc. Daca ma duc la scoala prefer sa ma imbrac mai comod avand in vedere ca stau aqolo 6 7 ore ( gen blugi, tenesi/balerini, un tricou, makeatha cu o geantha din panza si cam atat). Cnd ma duc in oras, la o terasa ceva mai elegantha. thinking

| Casandra a răspuns:

Eu am un stil ciudat...nu ma iau dupa moda, eu am moda mea originala.Imi plac hainele cu sclipici, paiete si tot ce straluceste, dar imi plac si cele fara sclipici.Imi plac culorile vii.
Legat de par...o cordelutza,o agrafa intr-o parte,sau parul prins sus, sau coc(la unele evenimente)
Legat de machiaj, sunt foarte naturala...nu folosesc cosmetice

| hb a răspuns:

Depinde unde merg. Mie una imi place sa fiu in pas cu moda, imi place sa mai iau stiluri din reviste, si le mai si combin. Cateodata ma imbrac sport, casual, dar de cele mai multe ori imi place sa ma imbrac mai feminin, imi place sa port rochitze, fustitze (de obicei scurte) dar si pantaloni scurti, combinati cu un maieu cu imprimeu, si cu tocuri, sau fara. Imi place sa am mereu manichiura si pedichiura facuta. Parul mi-l las de obicei desprins, si-mi pun clamitze/funda in el. Ma machiez, mai mereu, numai la scoala nu ca nu ma simt bine. Dar nu folosesc decat rareori produse pentru ten(fond de ten, pudra) doar creion, rimel si putin blush. La petreceri folosesc fard de pleoape.

| LarisaOana a răspuns:

Depinde de starea de spirit pe care o am si de locatia unde trebuie sa merg.

| Sellena_4766 a răspuns:

Incerc sa fiu cat mai originala,nu prea tin cont de moda,cumpar ceea ce imi place. Prefer blugii,dar nu mereu, din punctul meu de vedere moda e prea ciudata pentru noi, ca inca nu avem 25 de ani ca sa nu stiu ce, cum fac alea de la TV care sunt obsedate de perfectiune. Opinia mea e ca la varsta mea si in timpul adolescentei nu trebuie sa fim prea,, aranjate'' ar trebui sa ne respectam copilaria.

| lovesunshine a răspuns:

Hei,pai eu sunt genul care isi arunca ceva pe ea si arata tot bine.Nu am un stil aparte...Depinde cum ma taie pe mine capul in ziua aia rolling on the floor.Asa sunt eu!