| imiplacemov a întrebat:

Intrebare pentru fete: cum va imbracati voi la scoala?

11 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ceva lejer... o bluza asortata la colanti, jeans cu o jacheta...big grin tenisi, cizme depinde de starea vremiibig grin

| nobody_9468 a răspuns:

Simplu si...practicbig grin
Obligatoriu sacoul, altfel mi se urca diriga in cap.De obicei un blug normal-albastru/negru/gri, bluza/tricou nu foarte decoltate ca dup'aia iar ma face parasutahee hee. O pereche de tenisi, si daca e frig un hanorac deasupra sacoului...
Si intodeauna, dar intodeauna am cercei si esarfa si fac in asa fel incat sa fie asortate(esarfa&cerceii) cu un mic detaliu de la bluza sau cu tenisiihappy sau uneori cu machiajul, clamitele din par.Ma pot declara dependenta de aceste accesorii...sunt inebunita dupa ele, cred ca da un apect cool, am o multime in culori cat mai diferitebig grin

Bafta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi ne-au pus uniforma, dar normal ca nu ne-a convenit si au renuntatlaughingIn blugi merg cu tricou si hanorac si cu adidasi, sau blugi cu o bluza, depinde de vreme.

| DeNyyy a răspuns:

In uniformaa. da e super e la moda. poate si pentru ca avem o diriginta foarte tanara si ea ne-a ales-o. uniforma are vesta dar si fusta. dar fusta nu am luat-o inca

| Anduciu a răspuns:

Eu am uniforma:vesta si cravata cu carouri rosii si negre, camasa alba, pantaloni inchisi la culoare.
Dar uniformele au fost purtate doar cateva saptamani, acum fiecare se imbraca cu ce vrea.
Daca e frig, port bluza cu maneca lunga/pulover si blugi. DAca e cald, tricou sau camasa cu maneca scurta si blugihappy
Atat de simplu...

| PuяpℓeMusic a răspuns:

In uniforma yawn
Nu am de ales. Fara ea nu intru in scoala.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Pai...cu haine laughing

| Mădălina_2296 a răspuns:

Pai blugi, daca e cald un tricou sau o bluza, hanorac.depinde de ce am chefthinking

| DuffMckagan a răspuns:

Pai iarna iau cizme sport, blugi (colanti pe sub blugi ca e friig) un roling sau o bluza mai larga...vara adidasi sau converse, blugi baggy sau pantaloni negri laaaaargi si tricouri cu metallica, my chemichal brothers, joan jett etc etc sau tricouri simple negre si o geaca scurta neagra happy sper ca te.am ajutat cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In uniforma e violet cu cravata mov cu alb si putin argintiu...yeack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori adopt aceasta tinuta : http://www.polyvore.com/dydee/set?id=16769261.
Doar ca mereu schimb culorile si adaug o camasa alba pe deasupra. Nu e cine stie ce, trebuie sa fiu gata de orice :>, :)).