| monicaaa17 a întrebat:

Va place sa va îmbrăcați mai elegant sau sport? Care e stilul vostru?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma imbrac ca tiganii dar civilizat da

| Dorotheea21 a răspuns (pentru mgtow):

Arati bine in uniforma. happy

| mgtow a răspuns (pentru Dorotheea21):

De unde o scoti pe asta? Si dc nu poti primi mesaje private? Te.au bombardat disperatii cu mesaje?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru mgtow):

De cand te'am vazut.
Da, cu mesajele am avut o problema acum doua zile. O sa le redeschid.

| mgtow a răspuns (pentru Dorotheea21):

Wtf nu m-ai vazut deloc in uniforma din cate stiu. Cel din poza poate care avea costumul negru era un prieten eu eram cel in maro cu aia de piele pe mine. Sau ai prins pe altul care se asemana cu mine in cravata ce stiu eu pe bus cand eram sofer aveam cravata albastra si tricoul da... brrr

| Dorotheea21 a răspuns (pentru mgtow):

Asa am hotarat eu, ca ti'ar sta bine, nu te mai speria.hee hee

| mgtow a răspuns (pentru Dorotheea21):

Razi cam mult cand trantesc cate ceva pe aici, ai grija sa nu te atasezi de mine. Si asa sant o fire directa de fel, nu mas lasa sedus de o femeie. Voi incercati sa manipulati prin tactica si vorbe cand va puneti laba pe unu.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru mgtow):

Gresesti ca si Drimmero si multi altii. O sa iti spun ceva ce probabil o sa te socheze pe tine si pe cei care gandesc asa.
Daca rad mult cand vorbesc cu un barbat, inseamna ca acela este pe cel mai sigur drum spre zona prieteniei. Pentru dragoste este nevoie de o comunicare mai sobra, cu alte frecvente. happy
Stati linistiti, nu ma atasez atat de usor.

| mgtow a răspuns (pentru Dorotheea21):

Te.as pune cu ala de la (fara sens tv) sa faceti un vlog in direct pentru Youtube gandeste si actioneaza la fel ca mine tipu https://www.youtube.com/watch?v=wZH6Q1ZXYJM

| LoveSleep a răspuns (pentru mgtow):

Nu te lua după ce spune Dorotheea. Ea tinde să amestece felul în care gândește ea cu felul în care gândesc femeile în general, iar ea are niște probleme de care nu e conștientă. Să nu mai zic că își pune mereu poze cu ea pe un site unde procentul de triști și virgini e mai mare decât procentul de bătrâni speriați de Covid-19. E ca și când te-ai duce cu decolteu să le iei un interviu deținuților închiși de peste 40 de ani.
În plus, dacă te uiți prin răspunsurile ei, o să vezi că se bagă în seamă cu cei mai varză tipi de pe aici.
Ori își bate joc de ei, ori are niște probleme pe care le ascunde de psiholog, ori cum ar zice ea, "asta prefera femeile".

| mgtow a răspuns (pentru LoveSleep):

Relax mate, pe mine nu ma manipuleaza nici-o femeie. Detin controlul absolut in situatii critice.

| troleibuz a răspuns (pentru LoveSleep):

Crezi ca e ea in poze? Stii cumva cati ani zicea ca are pe TPU? Pe retelele ei sociale scrie ca are 21.

| Drimmero a răspuns:

Stilul sport, mai elegant la ocazii.

| Celcestietot a răspuns:

Atat elegant, cat si sport, iar preferintele sunt dupa vremea de afara si activitati.

| SilentRain a răspuns:

Sport

| Sofer a răspuns:

Îmbrăcat sport.

| gemeni6226 a răspuns:

In casa si la servici ma imbrac sport ca este mai comod la evenimente bineinteles elegant iar la iesirea in oras de obicei pantaloni :pulovar sau bluza functie de temperatura vara doar rochii usoare subtiri.

| FreddieM a răspuns:

Ambele, atunci cand trebuie.