| lilboutique a întrebat:

Intrebare pentru fetelaughing De fapt, o sa incep spunandu-va ce am descoperit de curand. Probabil multe dintre voi stiti deja asta. Nu-i asa ca va place cum arata parul vostru cand se usuca dupa ce faceti o baie in mare? Mai ales cele care aveti parul natural ondulat, cand se usuca e si mai ondulat si sta fff dragutlove struck Cum eu imi indrept parul de cam un an jumatate dupa aproape fiecare baie, m-am cam plictisit de el si am hotarat sa fac o schimbare. Am gasit pe net un articol (intamplator) in care scria cum poti obtine acele bucle superbe pe care le obtii la mare. Raspunsul este sarea, evident. Mixezi sare de mare cu apa si o pulverizezi pe parul ud. Tocmai am incercat asta si sunt foarte multumita, imi place mult cum sta parul meu. Acum, ceea ce vreau de fapt sa va intreb, ce produse folositi voi pentru definirea buclelor? Eu am ft multe fire rebele si nu imi place, ce as putea face pentru ca buclele sa fie mai definite? De asemenea eu am parul gras si as vrea ceva usor, care sa nu imi incarce parulsad multumesc pentru raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
| Stappj a răspuns:

Bunahappy-voi trece direct la subiect :
*Satin Finish-e o ceara pentru definire, costa in jur de 60 de lei
*Spuma pentru bucle Garnier-12 lei
*Ceara definirea buclelor Label.m-60 lei
*Gel de par de la Nivea.
*Crema Yellow-19 lei.
LA unele preturile sunt putin ridicate dar cumperi ceva scump si bun.Te pot asigura insa, ca toate produsele denumite sunt bunehappy
Succes!

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Avon nu e bun. si nici sarea nu e buna pentru par.

| danyella12 a răspuns:

Darag explica si mei ce afce sarea si cu apa? iti face parul sa stea bucle sau ce? nu inteleg? troimite si mei un msj in privat

| chocolate_3765 a răspuns:

Eu folosesc produse Avon pentru par si sunt foarte bune.

| anonim_3208 a răspuns:

Buna! de l AVON ai incercat, striu ca o prietena de acolo isi cumparatongue