| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Va plac baietii tunsi la zero, sau chiar rasi in cap? Sau preferati pe cei cu podoaba capilara? :]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac cei tunsi zero cu conditia sa le stea si bine. Dar imi plac si cei cu parul lung ( dar sa nu treaca de jumatatea gatului ).

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu, prefer sa aiba macar putin par pe cap. Acum sa fim sinceri, nici baietilor nu le-ar placea o fata cheala straight face.
O zi buna!

| RazerAbyssus a răspuns (pentru Adry05):

Pai la barbati e mai obisnuit, la o femeie sa fie rasa in cap ar fi ceva anormal, adica eu nu stiu daca am vazut odata femeie rasa in cap, fara sa aiba probleme de sanatate.

| Holocaust a răspuns:

Skinheads.:d
Am văzut şi tipi tunşi la zero, şi tipi cu părul la fel de lung ca şi al meu.Cât timp le stă bine, şi se simt ei bine, nu văd care-ar fi problema.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cu părul lung, care le trece de umeri.

| VadTot a răspuns:

Pe Vremuri cindva inainte de 89"doar puscariasii erau tunsi la zero!

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Eu una prefer cei cu "podoaba capilar" ingrijita si aratoasa :->

| BubblineDance a răspuns:

Poi de obicei cand vad pe cineva tuns in cap 0 ma apuca rasul isteric si incontrolabil. Deci cred ca imi plac cei cu par pe cap! laughing

| irinushu a răspuns:

Ii prefer pe cei care au ceva in cutia craniana

| Ruffneck a răspuns:

Podoapa capilara, owwzz cineva a invatat n cuvant nou :X:X::X