| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru o prietena.E in clasa a 12-a si peste aproape doua saptamani are festivitatea de predare a cheii si nu stie ce sa poarte.Ii puteti da cateva idei de pantofi comozi,mai simpli cu toc mic care sa aiba bareta sau ceva sa nu ii pice din picioare? Si ar vrea sa poarte niste pantaloni negri care sa vina pe picior,nu evazati(idei ceva de model?), e mai plinuta si nu vrea sa poarte fustita sau rochita si ar vrea si un model de top care sa o avantajeze.Mentionez ca e destul de mica de inaltime. Puteti pune link-uri la fiecare, va rog?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa poarte tocuri inalte, ca nu moare o zi. Sa faca un efort.

| christine99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poartă-i tu. Fă un efort.

| christine99 a răspuns:

Time is money, deci nu pot să-ți caut link, eu zic să se îmbrace business, pantaloni negri, o cămașă albă sau roz pal și să cheltuie mai mult pe un machiaj frumos, evidențiat. Papuci puteți să căutați amândouă, prin oraș găsești până la urmă. Poate să se îmbrace în rochie ca să nu se simtă pe din afară, dacă toate mergeți în rochie și ea în pantaloni, dar nu îi va sta prea bine.