| aLLy_5499 a întrebat:

Iubesc foarte mult moda si as vra sa fac cateva cursuri dar in acelasi timp imi place si design-ul si nu prea stiu ce sa aleg?

3 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

Fa-te designer vestimentar.Cand imi plac doua lucruri, mereu le combin big grin

| michaela_9265 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa urmezi design-ul.mi se pare mai interesant.parerea meatongue

| cosminutza_6633 a răspuns:

Design-ul le cuprinde intr-un fel pe amandoua asa ca incearca sa faci niste cursuri de design iar daca te pricepi o sa te descurci si la moda! mult succes