| anonim_4396 a întrebat:

Joi o sa ma duc cu prietenul meu si inca cateva fete si baieti la un picnic, si nu stiu cu ce o sa ma imbrac, ma gandem la:
colanti negri, pe deasupra blugi scurti albastri cu bretele, un tricou roz, tenisi albi cu roz sau colanti negri cu o fusta scurta de blugi tot cu bretele, un tricou alb, si pe deasupra o vezta de blugi albastra cu adidasi albi, ar merge? Alte pareri?

Răspuns Câştigător
| BiancaStoran a răspuns:

Da, ar merge a-2-a varianta este mai buna dar cu bretelele lasate, adica tot sa le ai dar date la oparte.

3 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Heiii te duci la picnic eu zic ca niste colanti un tricou si tenesi ar fi perfect.

| papusica987 a răspuns:

Cum vreithinking eu ziceam sa fi cat mai comod imbracata:*

| oanaoana_8643 a răspuns:

Sa renunti la bretele