| isis50 a întrebat:

Buna TPU :* :*
A doua zi de Paste, ma duc la munte, o mica excursie happy happy Cu iubitul meu si parintii lui. La picnic. Problema este ca nu stiu cu ce sa ma imbrac. Nu vreau sa ma fac de ras, sa ma imbrac prea incarcat si colorat dar nici sa fiu prea decoltata sau cu haine scurte. Imi puteti da cateva idei?batting eyelashesbatting eyelashes
Ma gandeam la o pereche de colanti negri, un tricou negru, cum se poarta acum, in colturiwinking si cizme sau balerini..sau tenisi..nu stiu. Si geacawinking Sau o pereche de blugi in loc de colanti? Dati-mi cateva idei :* :*
La accesorii nu am pretentii, pentru ca nu port happy decat cerceii de aur, in rest nimic. SI referitor la par, doar indreptat ar fi de ajuns? Este mai simplu si mai frumos.
Mentionez ca sunt mica de statura happy
Astept idei happy :*
Multumesc anticipat :* :* love struck love struck

Răspuns Câştigător
| ßarbie a răspuns:

Bună, draga mea! :*
Am foarte multe haine şi uneori mă aflu şi eu în postura ta, când habar n-am în ce să mă îmbrac, când probez zeci de ţinute şi tot nu mă pot decide.

Având în vedere că picnicul va fi în a doua zi de Paşte, ar fi drăguţ să fii mai colorată. Negrul este o culoare frumoasă, dar prea mult negru strică.
Ia-ţi o bluziţă largă, ceva confortabil cu nişte balerini sau tenişi.
Sau o rochiţă. Poţi să porţi orice dar ideea e ca ţinuta să fie veselă, aşa ca ziua respectivă, să fie confortabilă şi să te simţi bine în ea. Îmbracă-te în ceva în care te simţi tu însăţi. Nu trebuie să te fereşti să porţi ceva care îţi place, doar pentru a nu crea o părere proastă părinţilor lui.
Eu m-aş îmbrăca într-o rochiţa albă frumoasă, largă şi o pereche de cizme maro, în păr o bentiţă şi ochelari de soare.

Sper că ţi-am fost de folos! :* Dacă o să îmi urmezi sfaturile, te rog să-mi spui cum a fost după picnic! :*
Enjoy! ♥

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un picnic, nu e ziua nunti tale! Te poti imbraca in crocodil sau banana, nimanui nu-i pasa. Problemele oamenilor ma lasa perplex, cateodata.

| isis50 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine inveti sa scriiwinking si dupa vii sa-mi dai sfaturiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru isis50):

Doar pentru ca am neglijat un "i", ai dedus ca as fi agramat? Insinuezi ca tu nu ai mancat niciodata o litera, grabindu-te sa scrii ceva pe internet?

Urmeaza-mi sfatul si cumpara un costum de banana. Iti va reflecta cu usurinta si aptitudinile intelectuale.

| Naturelle a răspuns:

Colantii nu sunt feminini. O sa pari mult mai finuta in blugi.
Eu mi-as lua o pereche de blugi ( pe care i-as indoi jos pana aproape de glezna ), tenesi un maiou sau tricou peste care o camasa mai larguta lejera (cu carouri daca ai ).