| lSarcastiquel a întrebat:

La 17 ani sa te machiezi cu: fond de ten, rimel, tus, corector si putin gloss e mult? Voi va machiati? Daca da, cum si ce varsta aveti?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E destul de mult mai ales daca faci asta zilnic. Fond de tenul iti afecteaza tenul folosit in exces. Eu folosesc doar rimel cateodata si un balsam sau gloss de buze. Eventual mai folosesc si tus uneori.

| Aasdfghj a răspuns:

Nu e mult. Da, ma machiez. Am 21.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu e mult. Eu am 19 ani si folosesc fond de ten, rimel, ruj, blush, ocazional fard de pleoape, pudra si tus.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e mult, dar e alegerea ta ce faci. nu mă machiez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de mentalitatea ficaruia. laughing Mie nu mi se pare mult atata timp cat te demachezi foarte bine.

| Cristinaaa57 a răspuns:

E ok...am 16 si ma machiez cu un fond de ten, un rimel si un ruj

| Tinna666 a răspuns:

Daca sti sa le folosesti nu e mult kiss

| Avonica2002 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e decât puțin gloss și poate niște tuș. Oricum fiecare e frumos în felul lui. Dar contează și cum îți place ție dar să nu exagerezi ca atunci nu prea arată bine.